BLOKY V TĚLECH, JEJICH DŮVODY JAK OPRAVIT

• Fyzické tělo — spojení se Zemí (odpovídá Muladhara)

Mohou nastat problémy se zanedbáváním těla a přírody, vznikají obavy, fóbie, problémy s kostrou, chrupavkou, dokonce i zlomeniny kostí.

Jak opravit: — začít sledovat fyzické zdraví, — jíst správně, — být častěji ve vzduchu, na slunci, nehazovat se na ulici, — zacházet se zvířaty dobře.

• Éterické tělo — vitální energie (odpovídá Svadhisthana)

Problémy vznikají z nadměrně nadhodnoceného pocitu vlastní důležitosti, pýchy kvůli zášti, nevrlosti, touhy po pomstě. Existuje lenost, apatie, snížená síla a vytrvalost, deprese, problémy s močovým a reprodukčním systémem.

Jak opravit: — uvědomit si své emoce, neutéct před nimi, vypracovat je, — odpustit pachatelům, vzpomenout si na minulost a pustit vše, co drží — uvědomit si své já, pravidelně se ptát „kdo jsem jsem, kdo jsem, kdo jsem, kdo jsem. “

• Astrální tělo — emoce, ego (odpovídá Manipuře)

Problémy vznikají z chamtivosti, chamtivosti, ničení něčeho, nadměrné vášně, závislostí, špatných návyků. Objevuje se obezita v břiše, nekontrolovatelné emoce, život v minulosti a budoucnosti, problémy s trávicí soustavou.

Jak opravit: — začít tvořit, — malovat, zpívat, tančit, — věnovat se lehké fyzické aktivitě, — dechová cvičení, meditace, jóga.

• Мentální tělo — pocity, láska (odpovídá Anahata)

Problémy zde nastanou, pokud se vyskytnou problémy v předchozím těle. Touha milovat a přivlastňovat si lidi, věci, události. Nenávist, připoutanost k jednomu, touha, útěk ze společnosti a nové vztahy. Existuje duševní bolest, která neustále připomíná sebe sama, problémy se srdcem a plícemi.

Jak opravit: — uvědomte si své city k určitým lidem, k určitým situacím — podívejte se na všechno zvenčí, pochopte příčinu události — pusťte.

• Kauzální tělo — myšlenky, postoj k realitě (odpovídá Vishuddhovi)

Problémy zde vznikají ze vzorců, stereotypů a neochoty nebo strachu vyjádřit svou podstatu, své myšlenky. Existuje popření toho, co se děje, co se stalo. Vyskytly se problémy s krkem a / nebo hrdlem, hlasem, jazykem.

Jak to opravit: — přestaňte se zdržovat, pokud chcete něco říct, sdílejte s někým, pokud chcete plakat, smát se, tančit. — uvědomit si své vzorce společnosti, proč vznikly, kdo to řekl, je pravda. — pustit nebo najít vyvrácení.

• Buddhistické tělo — spojení s jemnohmotným světem, intuice (odpovídá Ajně)

Tady nejsou téměř žádné problémy. Intuice je buď vyvinutá, nebo ne. Pokud je vyvinuta a existuje popření této intuice, to znamená, že osoba, která slyší intuici, stále následuje vedení veřejného mínění, stereotypů, zvyků, vzorů, pak v tomto těle vznikají problémy. Komunikace s jemnohmotným světem je přerušena, objevují se bolesti hlavy, zejména ve frontálně-časové oblasti.

Jak opravit: — rozbijte a rozbijte své vzorce, — poslouchejte a poslouchejte svůj „šestý smysl“.

• Karmické tělo — osud, vztahy příčiny a následku (odpovídá Sahasráře)

Ani zde nevznikají problémy. Všechno má svou příčinu, všechno má svůj účinek. Pokud je to odmítnuto, pak v životě budou známky, které to připomínají. Obzvláště nadaní lidé dostanou na cestě stejný hrábě, dokud si člověk neuvědomí souvislost mezi svými činy a důsledky, které poté vzniknou.

Jak opravit: — není třeba nic opravovat. Musíte jen žít, prožít různé aspekty tohoto života na sobě, s potěšením žít nastupující stavy, emoce, pocity, myšlenky. — být si vědom vztahu mezi činy a důsledky. — získat životní zkušenosti s potěšením.

Запись опубликована в рубрике ENERGIE. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 + два =