AKCE

RU

M

M

M

DOVOLENA NA POBŘEŽÍ BULHARSKA

Máte velkou rodinu nebo zábavnou skupinu 6 lidí a chcete strávit nezapomenutelnou dovolenou na mořském pobřeží s nejjemnější písečnou pláží v drahém komplexu, který splňuje všechny rozmary a touhy, ale nejste připraveni zaplatit více než 25 eur za 1 noc?

Pak vy k nám!

Nabízíme zcela nové plně vybavené 3pokojové apartmány v komplexu Green Life Beach Resort

na prvním pobřeží pláže Kavatsi — méně než 100 m od pláže

UBYTOVÁNÍ

V novém třípokojovém bytě třídy LUX sestávající z obývacího pokoje s vybavenou kuchyní, dvou ložnic, dvou koupelen, velké terasy. Vhodné pro 6 osob.

Apartmány nabízejí následující vybavení:

— Klimatizace ve všech pokojích

— Fén

— Televize

— Bezplatný přístup k internetu a kabelové TV

— Pračka se sušičkou

— Prostěradla

— Pro každého hosta sada ručníků 3 velikostí + plážový ručník

— Sušička prádla

Prostor v obývacím pokoji s rozkládací pohovkou lze oddělit od kuchyňského koutu speciálním závěsem Plně vybavená kuchyně — velká lednice s mrazákem, myčka, 2 plotýnková sklokeramická deska, digestoř, kávovar, mikrovlnná trouba, toustovač, rychlovarná konvice, sendvičový gril, džbán s vodním filtrem, nádobí, hrnce, pánve atd.

3 pokoje:

Malá ložnice se dvěma samostatnými lůžky, nočními koši-stolky, psacím stolem a zrcadlem s оsvětlem, šatní skříň, 1 trezorem, sadou bytového textilu.

Malá ložnice
Malá ložnice

Velká ložnice s manželskou postelí, dvěma nočními koši-stolky, psacím stolem a zrcadlem s оsvětlem, velká šatní skříň, 1 trezorem, sadou bytového textilu.

Velká ložnice
Velká ložnice

Obývací pokoj je spojen s kuchyní a jídelním koutem, ale je od nich oddělen zatemňovacími závěsy. Samostatný je i přívod světla. Dvojsedačka, komoda, psací stůl, malá skříň, TV, 1x trezor, sada bytového textilu.

Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj

Vybavení v komplexu:

— Restaurace a bary

— 4 bazény (včetně dětských)

— 3 tenisové kurty

— Zdatnost

— Kombinované hřiště na fotbal a basketbal

— Dětský koutek

— bankomat

— Parkování


Parkovné za týden:
Od 8:00 do 20:00 — 3,5 EUR
Od 20:00 do 10:00 — 4 EUR.
sobota a neděle
Od 8:00 do 20:00 — 5 EUR
Od 20:00 do 10:00 — 2,5 EUR

Komplex se nachází v malém malebném a velmi útulném městečku Sozopol, v jižní části bulharského pobřeží Černého moře. Velké město Burgas a mezinárodní letiště se nachází 35 km od města. Spolu s Nesebarem je Sozopol jedním z nejstarších bulharských měst. Absence přístavu ve městě zajišťuje křišťálově čistou mořskou vodu a mírně se svažující pláže s nejjemnějším pískem, kde s velkým potěšením a bezpečím odpočívají i ti nejmenší turisté.

Lidé z celého světa přijíždějí do Sozopolu strávit nádhernou dovolenou a užít si nejen čisté moře s písečnými plážemi, ale také krásnou krajinu a ponořit se do bohatého světa kulturního a historického dědictví. Ostatně kouzlo Sozopolu spočívá v architektuře 18-19 století, která přetrvala dodnes.


Velmi pohostinní a ochotní hostitelé, vždy rádi pomohou hostům s radou, zajistí transfery atd. Během dne vám ochotně poskytnou potřebné informace v ruštině, angličtině, češtině a bulharštině na osobní schůzce nebo přes WhatsApp.

ZVÍŘE NENÍ VÍTÁNO!

Platbu předem (50 %) lze provést v Kč na bankovní účet Fio banky: 2101504151/2010

bývající částka v € v hotovosti při příjezdu do Burgasu.

Cena apartmánu na 1 noc — 200 €

AKCE -25%

PŘI REZERVACI BYTU

PONDĚLÍ od 15:00 do ČTVRTEK 11:00

Cena za 1 noc — 150 €

to znamená, že při příjezdu 6 lidí se ukáže 25 € od každého hosta

VOLNÉ TERMÍNY JSOU ZAHRNUTY V KALENDÁŘE

PRO REZERVACI VYPLŇTE PŘIHLÁŠKU