Osudový bod našeho horoskopu

Возможно, это изображение (текст)

V natálním grafu každé osoby najdete kromě hlavních 9 planet, Lagny a 12 domů horoskopu také obrovské množství různých průsečíků oběžných drah, matematicky vypočítaných bodů, určitých kombinací planet atd. A na tom všem záleží, všechno ovlivňuje náš osud.
Dnes chci hovořit o bodu v horoskopu, jehož poloha je vypočítána matematicky a který se nazývá Bhrigu Bindu nebo Bod osudu.
Souřadnice tohoto bodu jsou přesně uprostřed mezi polohou Měsíce a stínové planety Rahu. Předpokládá se, že planety procházející tímto bodem způsobují události, které mění osud člověka nebo mají na něj obrovský dopad.
Astrologie může být popisná nebo prediktivní. Ve védské astrologii existuje prediktivní systém zvaný Nadi Jyotisha, který zahrnuje starodávné techniky, které byly teprve nedávno přeloženy do angličtiny a zpřístupněny astrologům na Západě. A technika Bhrigu Bindu je jednou z nejdůležitějších v tomto systému.
Co se tedy stane, když planeta projde tímto bodem? Pokud má planeta dobrou povahu a je dobře umístěna v nativním grafu majitele horoskopu, bude její vliv přínosný. A podle toho i naopak. Pokud se jedná o planetárního škůdce, pokud je v horoskopu oslabený, může jeho průchod skrz Bhrigu Bindu způsobit negativní události.
Vliv může být okamžitý nebo opožděný. Vlastník horoskopu si navíc nemusí všimnout, co se stalo. Pamatujete si motýlí efekt? Dobrý Jupiter, silný ve vašem horoskopu, prochází Bodem osudu a někde na druhé straně města, země, planety se najednou nějaký zaměstnavatel rozhodne otevřít novou pracovní pozici, na kterou budete následně přijati a uděláte skvělá kariéra tam! Nebo tímto bodem prošel silný, ale destruktivní Mars a někdo vypil první sklenici vodky, což vedlo člověka k alkoholismu.
Jaké dopady mohou mít planety na tranzit přes Bhrigu Bindu? Čím rychleji planeta projde tímto bodem, tím silnější a dříve pocítíte vliv.
Slunce může způsobit nemoc nebo zranění. Může dojít k určitým ztrátám v důsledku ukvapených „horkých“ akcí.
Merkur přináší zisky prostřednictvím vlastní mysli nebo schopnosti komunikovat. Také příjemná setkání a osudové známosti.
Venuše také dává dobré výsledky: výlety, setkání, akvizice, tvůrčí projevy, uznání.
Mars má velmi podobný temperament jako Slunce, takže může dojít také ke zraněním, ukvapeným činům vedoucím k hádkám a rozchodům.
Ale Jupiter a Saturn dávají při pomalém pohybu hmatatelné výsledky.
Jupiter přinese takové příznivé výsledky, jako je svatba, mít dítě, akademický úspěch, propagace, zisk v podnikání, zotavení z dlouhé nemoci, realizace plánů a splnění tužeb.
Saturn může poškodit samotného majitele horoskopu, způsobit dlouhou nemoc, hádku s partnerem, jeho (její) nemoc, neočekávané ztráty.
Rahu a Ketu jsou muži s démonickou povahou. Mohou nastat jakékoli náhlé nepříznivé události a ve velkém počtu z nejvíce neočekávaných zdrojů. Například krádež, ztráta zaměstnání od nuly, hádka s někým, s kým jste byli celý život kamarádi, nebo vás kousne pes, padne vám na hlavu cihla atd.
A jako vždy vám připomínám, že abyste mohli předvídat, co se konkrétně ve vašem životě může stát, musíte vzít v úvahu mnoho faktorů: sílu domu, ve kterém se nachází Bod osudu, sílu planety v tranzit, vlivy jiných planet a jejich poloha v tomto okamžiku atd. …
Pokud vás zajímá, kde je ve vašem horoskopu Bhrigu Bindu a jaké planety jsou poblíž, napište, přijdeme na to
Hodně štěstí a hodně štěstí všem!

Vedicský astrolog: Elena Ulrich
+420 608 557 889 (WhatsApp, Telegram)
Facebook; Inastagram; taplink.cc/paniulrich

Запись опубликована в рубрике ASTROLOGIE. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один + два =