Co je Stapatya Veda — védská architektura?

Stapatya Veda je starodávné architektonické poznání sahající až do 15 600 let, založené na tom, jak Země čelí Slunci.

„Stapatya Veda“ ze sanskrtu se překládá jako „Sthapan“ — založit, a „Veda“ — znalost.

„Stapatya Veda“ je úplná znalost toho, jak zařídit vše v životě tak, aby byl život v souladu se všemi zákony přírody.

Tato věda, která obsahuje konkrétní a podrobné znalosti o tom, jak stavět a vytvářet harmonické budovy podporující zákony přírody, které jsou ve všech svých aspektech v souladu s Nejvyšší inteligencí, která ovládá celý vesmír.

Budova postavená podle všech pravidel přirozeného zákona se nazývá dokonalá Vastu.

Vastu je jemná energie, věčně existující energetická látka, která při realizaci generovaných nápadů přechází do hmoty — Vaastu.

Vastu je velmi důležitý aspekt přirozeného zákona, který se projevuje v různých formách.

Ale tyto formy by měly být zaměřeny na stvoření, a ne na destrukci.

Například: objevila se myšlenka postavit dům, krásný dům — to je projev jemné energie fungující všude ve vesmíru, pak se tato myšlenka rozvíjí v myšlenku, cíl, plán, pak se rodí ve výkresech, kresbách, tj. se začíná projevovat, realizovat a nakonec se stává skutečností.

Jemná energie Vastu tedy přechází do hmoty Vaastu.

„Stapatya Veda“ je technická věda, která vám umožňuje správně navrhovat budovy (transformovat čistou energii Vastu na hmotu Vaastu) tak, aby směřovaly ve prospěch člověka, aby odhalil jeho vnitřní potenciál a dosáhl zamýšleného cíle.

Protože když se člověk nachází ve správně uspořádaném prostoru, přirozeně se začíná měnit k lepšímu, a to jak na fyziologické, tak na psychologické úrovni, a co je nejdůležitější, na hluboké duchovní úrovni.

Vaastu (hmota) — správně uspořádaný prostor umožňuje odhalit jeho plný potenciál, aniž by zbytečně ztrácel čas, fyzické a materiální zdroje. Protože vytváří se určitá příznivá atmosféra (frekvence prostoru), která pronikáním do vnitřního prostoru člověka přirozeným způsobem vyrovnává.

Například: pokud je dům postaven správně a má správné proporce a rozměry, pak hranice tohoto domu přirozeně ochrání jeho obyvatele.

Proč? — Ano, protože samotná příroda je zaměřena na obnovení a udržení síly lidského těla a přispívá k tomu mnoho faktorů: sluneční energie, která má přímý dopad na stavbu domu a na lidskou činnost, vliv jiných planet , kteří jsou rovněž zodpovědní za různé aspekty života.

A samotné uspořádání domu Vastu implikuje správnou interakci se všemi vnějšími faktory plus správné proporce domu, počítané na živé jednotky měření, to vše oživuje vnitřní prostor domu a udržuje jej v neustálé harmonii.

Stejně jako hranice lokality jsou lokalizovány plotem, který je správně nainstalován a jsou stanoveny správné rozměry, pak negativní dopad nejen na místo, ale i na dům, stejně jako obyvatele žijící v tomto domě , je přirozeně lokalizován.

I když si člověk udržuje špatnou náladu, po vstupu na takovou stránku zůstane veškerá jeho negativita mimo ni.

To se vysvětluje skutečností, že správné tvary a proporce vytvářejí určitou harmonickou frekvenci, která neumožňuje, aby negativní vibrace procházely do hranic místa atd. celé místo je v rezonanci s energií Kosmu, magnetickým polem Země, vnitřním prostorem budovy a vnitřním prostorem člověka.

Jedná se o harmonicky postavenou budovu, která bude v souladu se všemi přírodními zákony a kterou lze postavit pouze zavedením znalostí „Stapatya Veda“.

Tato věda je dána lidem, abychom skutečně šli k našemu zamýšlenému cíli, kde se lhůta pro dokončení úkolu neprotahuje na mnoho, mnoho let nebo dokonce na celý život, ale naopak dělá člověka šťastným, protože dělá přesně to, k čemu je předurčen, a zažívá z toho vědomí úplného uspokojení. A všechny události v životě probíhají včas, tj. setkání ve správný čas v prostoru a čase.

S pozdravem,
Svetlana Litsova
Запись опубликована в рубрике VASTU. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре × 4 =