PODMÍNKY VÝCVIKU NA ONLINE KURZY

Níže jsou popsány hlavní rysy online kurzů, které nabízím. Tyto informace budou užitečné jak pro jednotlivce, tak pro korporátní klienty.

Výcvik probíhá pouze v ruštině.

Téměř všechny informace na stránce platí také pro online konzultace.

POUZE INDIVIDUÁLNÍ VÝCVIK

Všechny moje kurzy probíhají individuálně. Skupinové kurzy nejsou možné, včetně skupinových školení zaměstnanců společnosti.

Pokud se mnou musí absolvovat školení několik zaměstnanců stejné společnosti, měl by být pro každého zaměstnance objednán samostatný školicí kurz.

Skupinové školení neprovádím z toho důvodu, že individuální trénink je mnohem efektivnější;

Vezměte prosím na vědomí, že u jednotlivých lekcí není povoleno přenášet odkazy a hesla pro přístup k přednáškám a vašemu profilu třetím stranám. To je naprosto nepřijatelné. Porušení tohoto pravidla je základem pro ukončení dalšího vzdělávání se snížením jeho celkových nákladů.

CO POTŘEBUJETE PRO ONLINE KURZ

Pro školení budete potřebovat počítač nebo jiné zařízení připojené k internetu.

V přednáškách budou odkazy na tištěný materiál potřebný pro práci a tabulky, které je třeba vytisknout.

Pro ty, kteří absolvují on-line výcvik v některých typech ajurvédských masáží, budou přednášky obsahovat odkazy na scénář s fotografií a popisem masážních technik, které je rovněž nutné vytisknout.

Pro teoretickou část školení budete potřebovat:

 1. Notebook, do kterého budete nahrávat přednášky.
 2. Barevná pera nebo kranrdashi
 3. Tištěné materiály, odkazy na ně jsou uvedeny v přednáškách.

Pro praktickou část školení (pro ty, kteří absolvují on-line školení v některých typech ajurvédských masáží) potřebujete:

 1. E-mailová adresa na adrese @ gmail.com
 2. Před začátkem každé video lekce si připravte tištěný skript
 3. Masážní stůl a (pokud je to možné, stání a misa pro shirodharu)
 4. Sada bavlněných textilií (plachta na masážní stůl a sada ručníků)
 5. Masážní olej
 6. Model pro nácvik masážních technik.
 7. Zařízení pro záznam videa

ROZVRH ONLINE KURZU

Tento 20denní kurz je sestaven s očekáváním, že budete mít 1 den na to, abyste si procvičili jednu přednášku a procvičili si masážní techniky v jedné video lekci. Přístupové kódy pro přednášky se mění každé ráno. V případě problémů se vstupem na přednášku mě prosím kontaktujte na e-mailové adrese skoleni@bhaga.eu nebo na WhatsApp, Viber, Telegram na čísle: +420 774 535 280

Na konci každé přednášky vás čeká test, který po úspěšném absolvování získáte přístup k další lekci a upozornění s výsledky (otázka — vaše odpověď — správná odpověď) na vaši e-mailovou adresu.
Během psaní poznámek se informace hlouběji ukládají do paměti a vědomí, z tohoto důvodu je přístup k již studovaným informacím uzavřen.

Pro ty, kteří online trénují některé typy ajurvédských masáží

Odkazy na video lekce praktických lekcí vám budou zaslány e-mailem a přístup ke každé lekci vám bude otevřen až do konce školení. V tištěných skriptech si budete během sledování video lekce dělat poznámky z poznámek.

Budete také muset pořídit videoreportáž o vašich masážních technikách, které obdržíte ve video lekcích (od 3 do 10 včetně a také 12 a 14), a uložit si ji na disk Google, abyste mohli otevřít individuální přístup pro bhaga.eu@gmail .com pro hodnocení (5bodový systém), moje rady a komentáře. Po obdržení odpovědi zavřete přístup na adresu bhaga.eu@gmail.com.

Zaručuji, že video, ke kterému mi poskytnete přístup, si nebudu stahovat a používat k jiným účelům než k jeho hodnocení v rámci tohoto školení.

Na konci kurzu nebudou vaše videoreportáže hodnoceny a komentovány, takže byste měli mít čas na vyhodnocení svých praktických lekcí před koncem kurzu!

VYDÁNÍ OSVĚDČENÍ

Certifikát se vydává po úspěšném absolvování všech testů teoretické části a pro ty, kteří absolvují on-line školení v některých typech ajurvédských masáží, je součet bodů získaných v důsledku vyhodnocení vašich video materiálů podle (5 bodový systém ) musí být alespoň 41 bodů.

Pokud jste nesplnili podmínky pro získání certifikátu, považuje se výcvikový kurz za ukončený a zaplacená částka je nevratná.

Certifikáty v elektronické podobě v ruštině, angličtině, češtině a němčině obdržíte ihned po ukončení kurzu, pokud budou splněny všechny výše uvedené podmínky, na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce.

Vytištěné osvědčení s mokrou pečetí ve vámi zvoleném jazyce vám bude zasláno na adresu uvedenou při registraci žádosti zdarma.

Pokud chcete dostávat tištěné certifikáty s mokrou pečetí v několika jazycích, pak za každý další budete muset za doručení do vaší země a regionu zaplatit dalších 100 Kch (4 Euro) + poštovní služby.

PO DOKONČENÍ KURZU JSTE VLASTNÍKEM:

 1. Znalosti a dovednosti účastníků během kurzu
 2. Evropský typový certifikát s mokrým těsněním (pokud jsou splněny všechny podmínky pro jeho získání)
 3. Certifikáty evropského stylu ve čtyřech jazycích v elektronické podobě (pokud jsou splněny všechny podmínky pro získání certifikátu)
 4. Poznámky k přednášce napsané v ruce
 5. Odpovědi na testy obdržené e-mailem
 6. Tištěné tabulky
 7. * Skripty s obrázky a popisy masážních technik s poznámkami v nich
 8. * Vaše videa s mými komentáři a doporučeními
 9. Přístup do sekce „PRO NAŠE STUDENTY“, kde jsou velmi výhodné a zajímavé nabídky a příležitosti pouze pro ty, kteří již byli vyškoleni v ájurvédském masážním studiu BHAGA. Přístup do sekce a všechny příležitosti, které vám dává, vám budou otevřeny do 2 měsíců po ukončení studia.

* Pro ty, kteří online trénují některé typy ajurvédských masáží

VYNALOŽTE ÚSILÍ K ZÍSKÁNÍ VÝSLEDKŮ

Nejdůležitější je mít na paměti, že znalosti se ani nekupují, ani neprodávají. Online kurzy jsou stejně účinné (a ještě efektivnější) než osobní kurzy. Ale abyste se něco naučili, musíte se trochu snažit a brát domácí vzdělávání stejně vážně.

Pokud se rozhodnete věnovat svůj čas a peníze učení, nezapomeňte také studovat. To je velmi důležité a zaručuje to pozitivní výsledek učení.