PODMÍNKY VÝCVIKU NA KURZY

Níže jsou popsány hlavní rysy online kurzů, které nabízím. Tyto informace budou užitečné jak pro jednotlivce, tak pro korporátní klienty.

V případě, že absolvujete školení a budete chtít vrátit peníze, bude to možné, než získáte přístup k první přednášce. Jakmile je školení zahájeno, peníze jsou nevratné. Získáte přístup ke školicím materiálům.

POUZE INDIVIDUÁLNÍ VÝCVIK
Všechny moje kurzy probíhají individuálně. Skupinové kurzy nejsou možné, včetně skupinových školení zaměstnanců společnosti.

Pokud se mnou musí absolvovat školení několik zaměstnanců stejné společnosti, měl by být pro každého zaměstnance objednán samostatný školicí kurz.

Skupinové školení neprovádím z toho důvodu, že individuální trénink je mnohem efektivnější;

U jednotlivých lekcí není povoleno přenášet odkazy a hesla pro přístup k přednáškám a vašemu profilu třetím stranám. To je naprosto nepřijatelné. Porušení tohoto pravidla je základem pro ukončení dalšího školení se odečtením jeho celkových nákladů.

CO POTŘEBUJETE K VÝCVIKU
Pro školení budete potřebovat počítač nebo jiné zařízení připojené k internetu.

V přednáškách budou odkazy na materiál potřebný pro práci, který musí být vytištěn.

Pro teoretickou část školení budete potřebovat:

 1. Notebook, do kterého budete nahrávat přednášky.
 2. Barevná pera nebo kranrdashi
 3. Tištěné materiály, odkazy na ně jsou uvedeny v přednáškách.

Pro praktickou část školení potřebujete:

 1. Čisté oblečení a výměna obuvi
 2. Krátce upravené nehty
 3. Dobrá nálada
 4. Jídlo pro sebe během přestávky na oběd

ROZVRH TRÉNINKU
Teoretickou část školení předáte online na tomto webu. Tento kurz je sestaven s očekáváním, že budete mít 1 den ke studiu jedné přednášky. Přístupové kódy pro přednášky se mění každé ráno.

V případě problémů se vstupem na přednášku nás prosím kontaktujte e-mailem skoleni@bhaga.eu nebo WhatsApp, Viber, Telegram na: +420 774 535 280

Během psaní poznámek se informace hlouběji ukládají do paměti a vědomí, z tohoto důvodu je přístup k již studovaným informacím uzavřen.

Pokud máte během studia přednášek nějaké dotazy, musíte si je zapsat a po úspěšném absolvování testu závěrečné přednášky zašlete seznam svých otázek na e-mailovou adresu skoleni@bhaga.eu. Poté je v praktické lekci podrobně analyzujeme.

V praktické části školení vám bude poskytnuto veškeré školení a spotřební materiál.

Praktická část školení končí testy (písemnými, ústními a praktickými).

VYDÁNÍ OSVĚDČENÍ

Certifikát s čerstvě razítkem ve vámi zvoleném jazyce se vydává ihned po úspěšném absolvování všech písemných, ústních a praktických testů zdarma.

Certifikáty obdržíte v elektronické podobě v ruštině, angličtině, češtině a němčině ihned po ukončení kurzu, po úspěšném absolvování všech testů na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce.

Pokud si přejete obdržet certifikáty s čerstvě razítkem v několika jazycích, pak si za každý další budete muset připlatit 100 Kč (4 Euro).

PO DOKONČENÍ VÝCVIKOVÉHO KURZU JSTE VLASTNÍKEM:

 1. Znalosti a dovednosti účastníků během kurzu
  Evropský typový certifikát s mokrým těsněním (pokud jsou splněny všechny podmínky pro jeho získání)
 2. Certifikáty evropského stylu v několika jazycích v elektronické podobě (pokud jsou splněny všechny podmínky pro získání certifikátu)
 3. Poznámky k přednášce napsané v ruce
 4. Odpovědi na testy obdržené e-mailem
 5. Tištěné tabulky
 6. Skripty s obrázky a popisy masážních technik s poznámkami v nich
 7. Video s mými komentáři a doporučeními, která jste natočili při procvičování praktické části
 8. Přístup do sekce „PRO NAŠE STUDENTY“, kde jsou velmi výhodné a zajímavé nabídky a příležitosti pouze pro ty, kteří již byli vyškoleni v ájurvédském masážním studiu BHAGA. Přístup do sekce a všechny příležitosti, které vám dává, vám budou otevřeny do 2 měsíců po ukončení studia

VYNALOŽTE ÚSILÍ K ZÍSKÁNÍ VÝSLEDKŮ

Nejdůležitější je mít na paměti, že znalosti se ani nekupují, ani neprodávají. Online kurzy jsou stejně účinné (a ještě efektivnější) než osobní kurzy. Ale abyste se něco naučili, musíte se trochu snažit a brát domácí vzdělávání stejně vážně.

Pokud se rozhodnete věnovat svůj čas a peníze učení, nezapomeňte také studovat. To je velmi důležité a zaručuje to pozitivní výsledek učení.