Science of Vastu: zařízení hlavního vchodu do obydlí

V pokračování našeho seznámení s védskou architekturou «StapatyaVeda» dnes budeme analyzovat velmi důležitý aspekt polohy hlavních vstupních dveří do obytného domu nebo bytu.

Hodně záleží na umístění hlavních vchodových dveří v domě a podle toho lze posoudit, jak šťastná je osoba žijící za těmito dveřmi.

Kromě polohy dveří vzhledem ke světovým stranám se bere v úvahu, ve které části jsou dveře umístěny, jaká je kvalita, zda kvalita odpovídá jednomu nebo druhému směru a stav samotných dveří, jak to vypadá.

Pojďme analyzovat hlavní směry stran světa a polohu vstupních dveří na těchto stranách.

  1. Východní směr je jedním z nejlepších směrů, který do domu přináší velmi důležitou životní energii. A dveře v tomto směru přinášejí pohodlí, bohatství, zdraví, štěstí, prosperitu a duchovní růst.

Ideálním umístěním východních dveří je jejich umístění ve třetí a čtvrté části (podložce) od SV rohu. (Rozdělení strany na devět stejných částí)

Dveře směřující na východ by měly být ze světlého dřeva se zlatými úchyty a zdobeny krásnými dřevěnými řezbami nebo jiným solárním dekorem.

  1. Dalším stejně úspěšným směrem je severní směr, který do domu přináší také velmi důležitou životně důležitou energii a do domu přináší bohatství, všechny hmotné výhody, intelektuální růst, zdraví, prosperitu, a to jak duchovně, tak materiálně.

Ideálním umístěním severních vchodových dveří je jejich umístění ve třetí, čtvrté a páté části od SZ rohu. (Rozdělení strany na devět stejných částí)

Dveře směřující na sever by měly být také vyrobeny ze světlého dřeva, ale mohou mít také olivové, světle zelené tóny nebo obsahovat dekorativní prvky v těchto barvách.

  1. Západní směr je méně šťastný, ale také přináší prosperitu domu, ale poněkud pomalejším tempem, tj. lidé žijící se západními dveřmi budou muset tvrdě pracovat, aby dosáhli požadovaných výsledků. Výsledky nepřijdou okamžitě, ale jsou.

Lidé někdy nerozumí vlivu západního vchodu na dům a začnou obviňovat ostatní nebo se urážet na svém osudu, a tak dále odkládají realizaci svých plánů.

Jedná se o složitou oblast, která je zodpovědná za osud člověka, a pokud člověk není zklamaný a přijme vše tak, jak je, pak výsledky přicházejí mnohem rychleji.

Nejvýhodnějším umístěním západních dveří je třetí a čtvrtá část od jihozápadního rohu, což přinese bohatý příjem a dobré vlastnosti.

Dveře na západ by měly být tmavé dřevo s ocelovými úchyty nebo ocelovým dekorem.

  1. Jižní směr má ještě menší štěstí pro hmotné stránky života, ale je docela vhodný pro ty, kteří usilují o duchovní růst, v tomto případě tato poloha dveří přinese duchovní osvobození.

Nejpříznivějším umístěním dveří v jižním směru je čtvrtá a šestá část od JV rohu.

Dveře orientované na jih by měly být mahagonové se zlatými úchyty nebo pozlacenými, načervenalými odstíny.

Všechny dveře musí být v dobrém stavu. Neměly by skřípat, být poškozeny nebo poškrábány. Zámky musí být v dobrém provozním stavu. Po vstupu by se dveře neměly samy zavírat.

Je dobré, když jsou dveře zdobené, dobře upravené a odpovídají jejich vzhledu v jednom či druhém směru.

Zavěšením ocelového zvonu nad vchod a vstupem do domu zazvonit, pak negativní energie do vašeho bytu nevnikne.

Pokud se ale vaše dveře nenacházejí tam, kde byste chtěli, nespěchejte se rozčilovat. Není to jen tak a není to nehoda. Bydlení, které dostáváme, je přesně to, co si zasloužíme. Přijmeme-li situaci, pokusíme se milovat dům nebo byt, ve kterém žijeme, začneme se o ni starat, a tak se povzneseme nad situaci a změníme svůj osud.

A když je dům osvobozen podle Vastu, pak se naše situace změní k lepšímu, nebo k nám přijde jiný dům, více v souladu s naším vnitřním stavem vědomí.

Když jsou naše přední dveře správně hledané (nebo upravené), je to 50% štěstí.

S pozdravem,
Svetlana Litsova
Запись опубликована в рубрике VASTU. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

16 + 18 =