Vastu Shastra a Stapatya Veda — starověké indické učení pro zdraví a štěstí moderních lidí!

Při pohledu na hvězdnou oblohu v srpnu cítíme přítomnost tajemství a nekonečného klidu síly jiskřivého oparu světů. Blikání vzdálených hvězd nás přivede do nekonečna a cítíme na sobě veškerou sílu vesmíru.

Ne vždy si uvědomujeme, vtaženi do každodenního života, že existují nesporné zákony vesmíru. Že naše matka Země zaujímá určitou pozici ve sluneční soustavě, že jsme spirálovitě nasáváni proudem mléčné dráhy do jejího středu, že naše smrtelná těla podléhají nevyhnutelnému vlivu Kosmu. A naše duše jsou nedílnou součástí vesmíru.

Vědci hodně mluví o zrodu a životě vesmíru a nakonec pokrčí rameny, protože si uvědomují, že vše, co víme, je ekvivalentní skutečnosti, že vlastně nic nevíme.

A co říkají starodávná učení a rukopisy Indie?

Například Vastu Shastra učí, že vesmír je hustě vyplněn částicemi živé energie. A že tato energie žije, dýchá a vibruje s určitým rytmem, který se nazývá Absolutní rytmus vesmíru.

A také Vastu Shastra učí, že existuje univerzální energetická síť. Před 15 600 lety starověký vědec a božský architekt Brahmarishi Mayan, který žil na potopeném Kumari — kontinentu jižně od jižního mysu Indie, učil navrhovat a stavět obytné budovy a chrámy, aby domy byly v stejný rytmus s vesmírem a byly srovnány s univerzální sítí.

Nezapomeňte, že naše matka Země pevně sedí v této energetické síti a neodchyluje se od své pozice.

Stejně tak musí naše domy najít svou jasnou pozici v této energetické síti.

To a mnoho dalších věcí učí starověcí Vastu Shastra a Stapatya Veda. Po prostudování těchto starověkých rukopisů vám bude jasné, jak zařídit dům tak, aby naplňoval a dýchal společně s rytmem Kosmu. Aby on, náš domov, nejen dýchal, ale také nás dobíjel životodárnou energií přírody a vesmíru, které mají jeden začátek.

Pojďme se tedy spojit s přírodou, dýchat, vibrovat jedním dechem s živou energií vesmíru a stát se zdravými a šťastnými!

Olga Mandodari (Sokolova)

Запись опубликована в рубрике VASTU. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

7 + четыре =